‘מזור – מימוש זכויות רפואיות’ הוקמה בשנת 2009 ומספקת מענה מקצועי ומקיף ללקוחות בתחום מימוש זכויות רפואיות. בראש החברה עומדים בני הזוג מאיר ורוזט בליסיאנו הפועלים במרץ על מנת לסייע ללקוחות להתמודד עם הבירוקרטיה הקשוחה, ולהשיג בעבורם את הפיצויים המקסימליים המגיעים להם מהביטוח הלאומי, חברות הביטוח ורשויות המס.  

לחברה צוות מקצועי הפועל ברגישות ובנחישות להשגת הפיצויים המקסימליים, בהם מומחים מתחום הרפואה, החשבונאות, המיסוי ומומחים הבקיאים בתקנות וחוקי הרשויות וחברות הביטוח. מטרת הצוות לסייע לכל אדם לממש את זכויותיו הרפואיות בדרך הקצרה ביותר ולהשיג בעבורו פיצוי כספי הולם ואחוזי נכות.

 

‘מזור’ פועלת גם מתוך צורך חברתי לממש בעבור אזרחי המדינה את הזכויות הבסיסיות המגיעות להם. אנשים רבים אינם מודעים לזכויות אלה ולא מקבלים את מרב הפיצויים, בשל חוסר בידע ומשאבים להילחם מול הגופים הגדולים. פיצויים אלה יכולים להקל על מצבם הפיננסי והרפואי, שהרי נפגעים הסובלים ממחלות או נכות, זקוקים להשקיע מאמצים בהחלמה וטיפול ולא בהתרוצצויות בין מוסדות וביורוקרטיה מתישה.

 

צוות מזור פועל בצורה אמינה, דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוחות ורואה בהם שותפים מלאים לתהליך. כחלק מתהליך מימוש הזכויות, החברה מכינה כל לקוח לוועדות הרפואיות, הקובעות את אחוזי הנכות, וזאת לצד הכנת תיק רפואי המכיל את כל האישורים והבדיקות הנדרשות. 

 

כשאתם נפגעים בעבודה, אנחנו נכנסים לעבודה! 
יש לכם על מי לסמוך!

בזכות הניסיון, הידע והמקצועיות שלנו, לקוחותינו זוכים לפיצויים גבוהים המקלים על מצבם בצורה ניכרת! הייעוץ אינו משפטי, ומבוסס על ניסיון רב שנים, היכרות מעמיקה בתחום וניסיון עם מאות תביעות שהסתיימו בהצלחה לשביעות רצון הלקוחות.  

*חברת מזור מימוש זכויות רפואיות בע”מ רשומה במאגר מידע בפנקס מאגרי המידע של הרשות להגנת הפרטיות בהתאם לחוק הגנת הפרטיות התשמ”א-1981, ולפיכך, כל מידע אישי שיימסר לחברה יישמר ויעשה בו שימוש אך ורק על פי חוק.logo בניית אתרים